Contact

Vip Home Services

 

Email: welkom@viphomeservices.be

Tel: 03/866.45.69

Heeft u na het bezoeken van onze site nog vragen?


Wij staan elke dag klaar om u verder te helpen!

 

Contacteer gerust een van onze kantoren

of vul het contactformulier in.

 

Wij nemen snel contact met u op!

 

KANTOor locaties (op afspraak)

Regio Antwerpen - Uitbreidingsstraat 84 te Antwerpen

Email: Antwerpen@viphomeservices.be 

 

Regio Mechelen - Steenweg op Blaasveld 69a te Mechelen

Email: Mechelen@viphomeservices.be 

 

Regio Dilbeek - Pastoor Cooremansstraat 3, 1702 Dilbeek

Email: Dilbeek@viphomeservices.be 

Regio Aalst - Groeneweg 17, 9320 Aalst

Email: Aalst@viphomeservices.be 

Regio Gent - Henri Joseph Reystraat 1, 9050 Gent

Email: Gent@viphomeservices.be 

Regio Brugge - Stationsplein 4, 8000 Brugge

Email: Brugge@viphomeservices.be 

Regio Kortrijk - Dumolinlaan 1, 8500 Kortrijk

Email: Kortrijk@viphomeservices.be 

Regio Herentals - Atealaan 34, 2200 Herentals

Email: Herentals@viphomeservices.be 

Regio Hasselt - Koning Boudewijnlaan 20A, 3500 Hasselt

Email: Hasselt@viphomeservices.be 

Regio Leuven - Martelarenplein 20E, 3000 Leuven

Email: Leuven@viphomeservices.be